Ndërlidhjet

JERUSALEM


Kryeministri izraelit, Ariel Sharon vazhdon të jetë në gjendje të pavetëdijshme dhe kritike. Burime të paidentifikuara kanë thënë se mjekët tani po shqetësohen më tepër, pasi nuk kanë arritur ta zgjojnë nga koma. "Çdo ditë që kalon pa përmirësime të dukshme e rrit shqetësimin për gjendjen e tij", kanë thënë mjekët.
XS
SM
MD
LG