Ndërlidhjet

VLADIVOSTOK


Të paktën 8 njerëz e humbën jetën dhe 15 u plagosën nga zjarri që shpërtheu në një ndërtesë në qytetin Vladivostok në Lindjen e Largët të Rusisë.
Raportohet se zjarri e kaploi katin e 8-të të një ndërtese administrative.
XS
SM
MD
LG