Ndërlidhjet

JERUSALEM


Policia izraelite njofton për një shpërthim sot në Tel Aviv, pranë stacionit qendror të autobusave. Shpërthimi ka ndodhur nga një sulmues bombë dhe ka shkaktuar 15 të plagosur.
XS
SM
MD
LG