Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Nga sulmi në zemër, në moshën 64 vjeçare ka vdekur këngëtari i njohur amerikan, Willson Pickett.
Ai ishte shumë i njohur me hitet si "Mustang Sally" dhe "In the Midnight Hour".
XS
SM
MD
LG