Ndërlidhjet

PESHAVAR


Afro 8 mijë vetë morën pjesë në protestën e sotme në Peshavar të Pakistanit, me të cilën kundërshtohej sulmi ajror nga i cili u vranë së paku 13 civilë dhe me gjasë disa liderë të al – Kaidës.
Në Shtetet e Bashkuara është raportuar se është ndërmarrë ky sulm më 13 janar, megjithqë Shtëpia e Bardhë zyrtarisht nuk e ka pranuar këtë.
XS
SM
MD
LG