Ndërlidhjet

PAKISTAN


Kanë vazhduar dhe sot në javën e dytë, protestat kundër sulmeve amerikane në kufirin pakistanez me Afganistanin. Protestuesit në qytetin Inayat Qala, ku dhe u mbajtën bombardimet, dogjën fotografitë e presidentit Bush dhe bënë thirrje pro Bin Ladenit. Ndërkaq SHBA kanë hequr çdo përgjegjësi nga vetja për sulmet e 13 janarit.
XS
SM
MD
LG