Ndërlidhjet

PRISHTINË


Mijëra qytetarë nga të gjitha anët e Kosovës, kanë krijuar radhë të gjatë para Kuvendit të Kosovës dhe përgjatë rrugës Nëna Terezë, për t’i bërë homazh presidentit Ibrahim Rugova. Disa prej tyre thanë se kanë udhëtuar që me mëngjes për të arritur në Prishtinë, ku kanë pritur më tepër se 2 orë në mot të ftohët, për t’ia bërë nderimet kryetarit të ndjerë.
XS
SM
MD
LG