Ndërlidhjet

GAZA


Me mijëra policë janë angazhuar në territoret palestineze të mbrojnë qendrat e votimit. Të enjten do të mbahen zgjedhjet e para parlamentare palestineze në një dekade, dhe njëherësh për here të parë në to kandidojnë dhe përfaqësuesit e grupit Hamas.
XS
SM
MD
LG