Ndërlidhjet

BERLIN


Ministri i Jashtëm gjerman, Frank-Valter Shtajnmajer, do të marrë pjesë në varrimin e Presidentit Rugova, ka bërë të ditur sot zëdhënësi i ministrisë, Martin Jager.
"Zoti Rugova ishte dhe mbetet simbol i unitetit të Kosovës", ka vlerësuar Jager.
XS
SM
MD
LG