Ndërlidhjet

BERLIN


Ministri i Jashtëm gjerman, Frank-Walter Stainmeier, do të marrë pjesë në varrimin e Presidentit Rugova, ka njoftuar sot zëdhënësi i ministrisë, Martin Jaeger.
"Zoti Rugova ishte dhe mbetet simbol i unitetit të Kosovës", ka vlerësuar Jaeger.
XS
SM
MD
LG