Ndërlidhjet

XHAMU


Të paktën 8 persona janë vrarë sot në një shkëmbim zjarri ndërmjet kryengritësve të Kashmirit dhe forcave të sigurisë indiane.
Zyrtarët thanë se përleshja ka filluar pasi forcat e sigurisë ishin ndeshur në një grup militantësh që po hynin në pjesën indiane të Kashmirit.
XS
SM
MD
LG