Ndërlidhjet

KATMANDU


11 rebelë maositë dhe dy ushtarë nepalezë janë vrarë gjatë luftimeve në lindje të Nepalit që gjendet në kufi me Kinën në rrëzë të Himalajeve.
XS
SM
MD
LG