Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sot në orët e pasditës në Prishtinë pritet të arrijë Albert Rohan, zëvendës i të dërguarit të Kombeve të Bashkuara për statusin e Kosovës, Martti Ahtisaari. Gjatë qëndrimit të tij ai do të takohet me zyrtarët më të lartë kosovarë dhe ndërkombëtarë për tu njoftuar me situatën politike në Kosovë, pas vdekjes së presidentit, Ibrahim Rugova.
XS
SM
MD
LG