Ndërlidhjet

BERLIN


Dy gazetarët e rrjetit televiziv amerikan, ABC, që ishin plagosur seriozisht nga një sulm i djeshëm në Irak, sot u dërguan në spitalin në bazën amerikane në Ramstein në Gjermani. Zyrtarë të ushtrisë amerikane kanë thënë se gazetari Bob Voodruff dhe kameramani Doug Vogt janë shtrirë në spital për shërim. Ata nuk kanë dhënë detaje për gjendjen e tyre shëndetësore.
XS
SM
MD
LG