Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës ka diskutuar sot gjendjen e krijuar pas vdekjes së presidentit Rugova si dhe kandidaturat e mundshme të kësaj partie për postin e Presidentit.
Zëdhënësi i LDK-së, Lulëzim Zeneli, pas mbledhjes së sotme deklaroi se emrat do bëhen publike vetëm pas përfundimit të ditëve të zisë më 6 shkurt.
XS
SM
MD
LG