Ndërlidhjet

BAGDAD


Udhëheqësit e myslimanëve të Irakut kanë dënuar sulmet e së dielës ndaj gjashtë kishave dhe misionit diplomatik të Vatikanit në Irak.
Tre persona u vranë gjatë këtyre sulmeve, për të cilat askush nuk e ka marrë përgjegjësinë.
XS
SM
MD
LG