Ndërlidhjet

VLADIKAVKAZ


Një zyrtar i Rusisë tha se 4 trupa ruse dhe 1 polic janë vrarë në 24 orët e fundit në Çeçeni.
Agjencia France Presse e transmeton një zyrtar të administratës pro-ruse në Çeçeni, i cili ka thënë se ushtarët rusë janë vrarë në përleshje të ndara me militantët çeçenë.
XS
SM
MD
LG