Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku tetë njerëz janë vrarë sot nga një sulm vetëvrasës me bombë në Bagdad. Është raportuar se janë plagosur së paku 30 vetë. Policia ka thënë se besohet se ndër të vrarët dhe të plagosurit ishin punëtorët që po prisnin për të gjetur punë këtë mëngjes.
XS
SM
MD
LG