Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri Bajram Kosumi do të marrë pjesë në mbledhjen e rradhës së Këshillit të Sigurimit në Nju Jork, ku do diskutohet çështja e Kosovës.
Kjo është konfirmuar pas takimit të sotëm mes kryeministrit Kosumi dhe shefit të UNMIK-ut Jessen Petersen. Kosumi e Jessen Petersen kanë diskutuar dhe konkluzionet e Grupit të Kontaktit.
XS
SM
MD
LG