Ndërlidhjet

MANILA


88 njerëz kanë vdekur dhe 280 janë lënduar si pasojë e një rrëmuje në stadiumin e kryeqytetit të Filipineve, Manila.
Rrëmuja është shkaktuar kur dikush nga turma kishte alarmuar për një bombë.
XS
SM
MD
LG