Ndërlidhjet

MUNIH


Kancelarja gjermane, Anglea Merkel ka shprehur përkushtimin e vendit të saj ndaj aleancës veri atlantike duke theksuar kontributin e saj madhor në misionet paqeruajtëse në Kosovë dhe në Afganistan. Këto kometne zonja Merkel i bëri sot në Konferencën ndërkombëtare për siguri në Munih.
XS
SM
MD
LG