Ndërlidhjet

KAJRO


Të afërm të personave që llogariten të humbur si pasojë e mbytjes së anijes egjiptiane kanë sulmuar zyrat e kompanisë së anijes në fjalë.
Deri tani 420 njerëz janë shpëtuar si dhe janë gjetur kufomat e 190 vetave.
Të afërmit, që presin për katër ditë informacione për familjarët e tyre, fajësojnë kompaninë se nuk përmbushte standardet e sigurisë.
XS
SM
MD
LG