Ndërlidhjet

BOSTON


Një aeroplan i British Airëays që fluturonte nga Nju Jorku në Londër ka bërë ulje të detyruar në Boston për shkak të tymit në kabinën e pilotit.
Zyrtarët thanë se bëhet fjalë për një gabim teknik dhe jo problem sigurie.
XS
SM
MD
LG