Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ambasadori amerikan në Serbi e Mal të Zi, Michael Polt ka deklaruar se Shtetet e Bashkuara janë "të dëshpëruara" nga bashkëpunimi i Beogradit me Hagën.
"Durimit po i vjen fundi dhe mund të pasojë konsekuencë reale, e cila nuk do të jetë kërcënim", ka thënë ambasadori Polt.
XS
SM
MD
LG