Ndërlidhjet

ROMË


Kthimi refugjatëve në Kosovë duhet të ndërlidhet me të drejtën e tyre natyrore për t'u kthyer në shtëpitë e veta, ka deklaruar ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov.
"Serbët duhet të lejohen të ndjehen të sigurtë, të ndjejnë se i kanë të gjitha të drejtat, përfshirë dhe lirinë e fjalës", ka thënë Lavrov.
XS
SM
MD
LG