Ndërlidhjet

FARAH


Zyrtarët afganë thanë se tre shtetas të huaj dhe një afgan janë vrarë në perëndim të Afganistanit, kur vetura me të cilën po udhëtonin ka shkelur në një minë. Viktimat janë një turk, një nepalez, një indian dhe përkthyesi i tyre afgan, dhe ata po punonin për një kompani ndërtimore të rrugëve.
XS
SM
MD
LG