Ndërlidhjet

KABUL


8 ushtarë afganë e humbën jetën dhe të paktën 6 u plagosën në dy shpërthime të ndara që ndodhën mëngjesin e sotëm në provincën lindore Kunar.
Për sulmet dyshohen kryengritësit talibanë.
XS
SM
MD
LG