Ndërlidhjet

BEOGRAD


Policia e Serbisë sot ka kumtuar se në Beograd ka arrestuar shtatë persona të dyshuar për trafikim të femrave nga Ukraina dhe Moldavia. Policia ka thënë se të dyshuarit, tre serbë, tre ukrainas dhe një moldave, ishin anëtarë të, siç u tha, "grupit të organizuar ndërkombëtar kriminal".
XS
SM
MD
LG