Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në ditën e parë të punës në postin e presidentit të Kosovës, presidenti Fatmir Sejdiu ka takuar sot kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës Hashim Thaçi.
Presidenti Sejdiu dhe kreu i partisë më të madhe opozitare në Kosovë janë zotuar se do të kenë një bashkëpunim të ngushtë në implementimin e vullnetit të qytetarëve, por edhe në jetën politike brenda Kosovës.
XS
SM
MD
LG