Ndërlidhjet

VLADIKAVKAZ


Pesë ushtarë rusë dhe një polic e kanë humbur jetën në sulme të ndryshme të kryengritësve në Çeçeni.
Një zyrtar i administratës së përkohshme proruse në Grozni tha se viktimat janë vrarë në 24 orët e fundit.
XS
SM
MD
LG