Ndërlidhjet

MOSKË


Kryeministri i Francës Dominique de Villepin sot e fillon vizitën dyditëshe në Rusi.
Sipas Itar Tass, marrëdhëniet tregtare dhe ekonomike pritet të jenë në fokus të bisedimeve të kryeministrit francez me homologun e tij rus Mikhail Fradkov.
XS
SM
MD
LG