Ndërlidhjet

SHKUP


Një bombë ka shpërthyer pranë kompanisë shtetërore të energjisë në Shkup duke shkaktuar dëme materiale, por jo dhe në njerëz.
Vendi ku ndodhi incidenti gjendet pranë Ambasadës greke. Deri tani askush nuk ka marrë përsipër sulmin dhe nuk është arrestuar askush.
XS
SM
MD
LG