Ndërlidhjet

TORINO


Gjatë ditës së djeshme të Lojrave Olimpike Dimërore ka qenë Rusia që ka marrë medaljen e artë në patinazhin artistik në konkurimin e çifteve. Medaljet e argjendit dhe bronzit në të njëjtën disiplinë i ka marrë Kina.
XS
SM
MD
LG