Ndërlidhjet

BRUKSEL


Çfarëdo që të jetë rezultati i negociatave për statusin besoj se Kosova do ta ketë të ardhmen në Evropë, ka thënë kryetari i Komisionit Evropian Jose Manuel Barroso.
Këto komente Barroso i bëri sot, para nisjes së turneut në Ballkan, ku do të vizitojë dhe Kosovën.
XS
SM
MD
LG