Ndërlidhjet

GUINSAUGON


Zyrtarët e ushtrisë thanë se 1.800 njerëz mund të kenë humbur jetën kur rrëshqitja masive e dheut e mbuloi një fshat të tërë në Filipine. Autoritetet deri tash kanë gjetur 19 kufoma dhe 57 të mbijetuar.
XS
SM
MD
LG