Ndërlidhjet

TORINO


Skitarja e njohur kroate, Janica Kostelic, nuk po garon sot, sepse dëshiron të forcohet për sllallomin dhe supesllallomin e javës së ardhshme, tha zëdhënësi i Federatës kroate të Skijimit.
Në garat e djeshme, Kostelic fitoi 4 medalje të arta, duke u bërë femra e parë që ka arritur një rezultat të tillë në Lojërat Olimpike.
XS
SM
MD
LG