Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Policia e Pakistanit ka arrestuar dhjetra islamistë dhe i ka shtuar masat e sigurisë në prag të protestave masovike të planifikuara për sot në mbarë vendin.
Demonstratat janë thirrur në shenjë proteste kundër botimit të karikaturave të profetit Muhamed në disa gazeta të Perëndimit.
XS
SM
MD
LG