Ndërlidhjet

HAGË


Sllobodan Millosheviçi do publikojë një libër rreth procesit gjyqësor ndaj tij muajin e ardhshëm. Millosheviçi në Gjykatën Ndërkombëtare për ish Jugosllavinë përballet me akuzat për gjenocid, krime lufte dhe krime kundër njerëzimit gjatë luftërave në Kosovë, Bosnjë dhe Kroaci.
XS
SM
MD
LG