Ndërlidhjet

RAMALLAH


Zyrtarë të partisë Fatah thanë se nuk do t'i bashkohen qeverisë së re të Hamasit. Si arsye për këtë ata potencuan refuzimin e Hamasit që t'i pranojë marrëveshjet e mëparshme ndërmjet palestinezëve dhe izraelitëve.
XS
SM
MD
LG