Ndërlidhjet

BAQUBA


Të paktën 5 veta janë vrarë dhe 15 janë plagosur nga një shpërthim në qytetin irakian Baquba.
Raportohet se bomba shpërtheu në afërsi të një patrulle policie.
XS
SM
MD
LG