Ndërlidhjet

BAGDAD


Në një minibus në perëndim të Bagdadit janë gjetur trupat e 18 burrave dhe djemve të vrarë, identiteti i të cilëve nuk është bërë i njohur menjëherë. Agjencia AP citon Policinë irakiane të ketë thënë se shumica e viktimave janë ekzekutuar me varje. Motivi i vrasjes nuk dihet.
XS
SM
MD
LG