Ndërlidhjet

PRISHTINË


LDK-ja sot ka bërë të ditur emrat e ministrave që do të jenë pjesë e qeverisë së udhëhequr nga Agim Çeku. Lutfi Haziri do të jetë zëvendëskryeministër (në vend të Adem Salihajt) dhe njëherësh e mbanë postin e ministrit të pushtetit lokal. Ministër i rendit dotë jetë Fatmir Rexhepi.
XS
SM
MD
LG