Ndërlidhjet

SINGAPOR


Sulmuesi i Mançester United dhe ekipit kombëtar anglez, Uejn Runi ka nënshkruar një kontratë për botimin e librave me një vlerë prej 8.71 milionë dollarë. Kjo është kontrata më e shtrenjtë për libra sportiv.
XS
SM
MD
LG