Ndërlidhjet

BAGDAD


Ministria e Brendshme e Irakut tha se gjatë 24 orëve të fundit, policia ka gjetur 72 trupa të pajetë, në Bagdad dhe Mosul. Shumica e tyre ishin me këmbë e duar të lidhura dhe të ekzekutuar.
XS
SM
MD
LG