Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jaap de Hoop Scheffer do të udhëtoj për vizitë në Shtetet e Bashkuara gjatë javës së ardhshme, me ç'rast do të takohet edhe me presidentin George Bush. Sipas kumtesës nga sela e NATO-s në Bruksel, në këtë takim do të diskutohet për misionet e aleancës në Afganistan, Irak dhe në Kosovë.
XS
SM
MD
LG