Ndërlidhjet

BERLIN


Aktori i njohur i Holivudit, Harrison Ford ka thënë se është i gatshëm për fillimin e xhirimit të filmit më të ri të titulluar Indiana Jones. Këto komente zoti Ford i bëri për një revistë gjermane. Filmi i fundit me këtë emër ishte xhiruar në vitin 1989 me aktorët Harrison Ford dhe Sean Connery në rolet kryesore. Tre filmat e deritashëm Indiana Jones në mbarë botën arritën sukses të jashtëzakonshëm komercial.
XS
SM
MD
LG