Ndërlidhjet

KABUL


Policia afgane njoftoi se i ka gjetur trupat e 3 shqiptarëve dhe një gjermani, të kidnapuar të shtunën nga kryengritësit talibanë në Kandahar.
Trupat e tyre janë gjetur në Mainvand, të rrethuar me mina tokësore.
Bashkë me ta qenë kidnapuar edhe 4 afganë të cilët më pas janë liruar.
XS
SM
MD
LG