Ndërlidhjet

PRAGË


Dy korrespondentët e radios "Evropa e Lirë", të arrestuar në Turkmenistan më 7 mars janë liruar.
Turkmenistani është vend ku nuk respektohen të drejtat e njeriut dhe arrestimi i gazetarëve shkaktoi shqetësim për fatin e tyre.
XS
SM
MD
LG