Ndërlidhjet

PARIS


Mbi gjysmë milionë protestuesish morrën pjesë në demonstratat e djeshme në Paris dhe qytete të tjera franceze për të protestuar kundër ligjit të ri të punës. 7 oficerë dhe 17 demonstrues pësuan lëndime.
XS
SM
MD
LG