Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën 9 policë u vranë gjatë ditës nga sulmet e kryengritësve në Irak sulmuan një stacion policie në Bagdad.
Kryengritësit po sot kanë pasur si cak të sulmeve të tyre dhe pelegrinët shiitë që ktheheshin nga pelegrinazhi në Qerbela.
XS
SM
MD
LG